Beküldte: favágoDátum: 2011.01.17 Idő: 21:15:55
Elmegyógyintézetben
Elmegyógyintézetben az egyik beteg sétál a folyósón és húz maga után egy madzagot. Odamegy hozzá az orvos és megkérdi tőle:
-Mondja, miért húzza maga után azt a madzagot?
Mire a beteg:
-Miért toljam?
-Mondja, miért húzza maga után azt a madzagot?
Mire a beteg:
-Miért toljam?
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek