Beküldte: csiki benceDátum: 2010.03.29 Idő: 15:16:50
Fűtés
-Miért van ilyen hideg a lakásban, Jean?
-Nem gondoltam hogy hazajön, ezért csak egy személyre fűtöttem,uram.
-Nem gondoltam hogy hazajön, ezért csak egy személyre fűtöttem,uram.
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek