Beküldte: DemorsiciaDátum: 2010.01.09 Idő: 20:34:42
Moszat
- Mi az? Moszat alatt van, és nyögdécsel?
- Moszatné.
- És mi az, Zuzmó alatt van és nyögdécsel?
- Már megint az a k****a Moszatné...
- Moszatné.
- És mi az, Zuzmó alatt van és nyögdécsel?
- Már megint az a k****a Moszatné...
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek