Beküldte: cuci6Dátum: 2008.08.27 Idő: 13:15:38
Úttörő tábor
Két barát beszélget:
- Képzeld, tegnap azt álmodtam, hogy úttörő vagyok.
- Én meg azt álmodtam, hogy két csajjal vagyok.
- Miért nem hívtál át?
- Felhívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy, az úttörő táborban!
- Képzeld, tegnap azt álmodtam, hogy úttörő vagyok.
- Én meg azt álmodtam, hogy két csajjal vagyok.
- Miért nem hívtál át?
- Felhívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy, az úttörő táborban!
Főoldal
Faviccek
Képek
Videók
Toplista
Vitadoboz
Hírek